Balkan League Roleplay
Dobrodošli na Smederevo Roleplay (SD-RP) forum!

Mozete se registrovati klikom na dugme "Registruj se",ako vec imate account mozete se ulogovati klikom na dugme "Pristupi"!

Da bi ste se registrovali potreban vam je e-mail! Registrujte se pod imenom koje koristite i na serveru (Ime_Prezime)!
Balkan League Roleplay
Dobrodošli na Smederevo Roleplay (SD-RP) forum!

Mozete se registrovati klikom na dugme "Registruj se",ako vec imate account mozete se ulogovati klikom na dugme "Pristupi"!

Da bi ste se registrovali potreban vam je e-mail! Registrujte se pod imenom koje koristite i na serveru (Ime_Prezime)!
Balkan League Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Balkan League Roleplay
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 E'o ja da budem 1. u necemu... XD

Ići dole 
AutorPoruka
Marko_Anzur




Broj poruka : 15
Datum upisa : 07.05.2013

E'o ja da budem 1. u necemu... XD Empty
PočaljiNaslov: E'o ja da budem 1. u necemu... XD   E'o ja da budem 1. u necemu... XD I_icon_minitimePon Jul 15, 2013 10:17 pm

Zasto kad sam sakupio 8 sati i kucao /levelup,pise da sam 2 nivo i imam upgrade poene,a kad sam se odjavio i kasnije opet usao pise da sam prijavljen kao igrac level 1...U statsu pise da imam 9 sati igranja,i pise da sam unapredio armor-tj. iskoristio upgrade poene...I jos nesto,Atila,kad vracas donacije?Ja sam uplatio lvlup 6,i ukupno 2.5 m. (3 uplatnice,prva 400,druga 500,treca 750 din,i,jel dobijam 200k bonusa za 2 uplate preko 400 din?
Nazad na vrh Ići dole
 
E'o ja da budem 1. u necemu... XD
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Balkan League Roleplay :: Podrska :: Problemi sa Accountom-
Skoči na: